Home
  • Home
  • Nieuws
  • Agenda
  • Familieberichten
  • Video
  • Registreren
  • Adverteren
  • Vacatures regio
  • Centraaltjes/felicitaties
  • Clubnieuws
  • Contact
  • Puzzel
  • Actueel
  • Columns
  • Cultuur
  • Ingezonden
  • Kort
  • Ondernemers
  • Politieberichten
  • Sport
  • Uitslagen / standen / programma amateurvoetbal
  • Nieuws - Sport

    Emma Boys straatvoetbalkampioen van Nederland


    DORDRECHT - Het Dordtse straatvoetbalteam Emma Boys is zaterdag 2 juli  kampioen geworden tijdens de landelijke finale van het Calvé Straatvoetbaltoernooi op De Dam in Amsterdam.

    Het team werd in februari winnaar van de straatvoetbalwedstrijden in de wijk Reeland. In maart werden ze de beste straatvoetballers van Dordrecht op het Statenplein. Ook wonnen ze op 25 juni de districtsfinale in Breda. En nu stonden ze stralend met een enorme beker op De Dam.

    Ongeslagen zijn de Emma Boys kampioen geworden. En de finale werd zelfs met 6-1 gewonnen. “We zijn kampioen straatvoetbal van Nederland", zei Yezz, een van de aanvallers, terwijl de Emma Boys door de straten van Dordrecht liepen. “Ik kan het nog steeds bijna niet geloven."

    Reacties (1)

    Meld u aan om te reageren
    +1 door M woensdag, 6 juli 2011 , 14:13
    Dat is nog eens iets om trots op te zijn.
    zullen dit de toekomstige toppers van Feyenoord worden?

    Zoek in Dordt Centraal

    Aanmelden

    E-mailadres
    Wachtwoord
    Wachtwoord vergeten
    Meld u aan om te reageren

    Weersverwachting

    Het weer in Dordrecht:
    0°C
    Vandaag:
    0°C
    0°C
    Morgen:
    0°C
    0°C